suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ମ୍ୟାଚ୍ ମଝିରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଗଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଓପନିଂ କରିବାକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ନାହିଁ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ

7/12/2022 at 4:19 PM

ଢାକା: ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବୁଧବାର ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ  ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାଚ୍ ଧରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବାମ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏହା ପରେ ସ୍କାନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ନିଆଯାଇଛି। ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଲିପରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବା ରୋହିତ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କ ଇନିଂସର ଦ୍ଵିତୀୟ ଓଭରର ଚତୁର୍ଥ ବଲରେ ଅନାମୁଲ ହକଙ୍କ କ୍ୟାଚ୍ ଛାଡିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବଲ୍ ବାଜିବାରୁ ତାଙ୍କ ବାମ ହାତରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ(ବିସିସିଆଇ) ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ, ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଫିଲ୍ଡିଂ ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ବିସିସିଆଇର ମେଡିକାଲ ତାଙ୍କ ଆଘାତର ଆକଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସ୍କାନ ପାଇଁ ରୋହିତଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ନିଆଯାଇଛି।

ଆଘାତ ଲାଗିବା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓପନିଂରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଓହ୍ଲାଇ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଶିଖର ଧାଓ୍ଵନଙ୍କ ସହ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ଭାରତର ବୋଲିଂ ସମୟରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା ପରେ ରୋହିତ ତୁରନ୍ତ ପଡିଆ ଛାଡିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରଜତ ପାଟିଦାର ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ।

ପ୍ରଥମ ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ବାଂଲାଦେଶ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ୧-୦ରେ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି। ଯଦି ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆହତ ଗମ୍ଭୀର ଥାଏ ଦଳ ପାଇଁ ଏହା ବଡ ଝଟକା  ହୋଇପାରେ। କାରଣ ଏବେ ଆହୁରି ଗୋଟିଏ ଦିନିକିଆ ବାକି ରହିଛି। ଏହା ପରେ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ଶୃଙ୍ଖଳା ଖେଳାଯିବ। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟେଷ୍ଟ ଦଳ ନେତୃତ୍ଵ ମଧ୍ୟ ନେବେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵ କପ୍ ୨୦୨୨ ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବିରତ ନେଇ ପଡିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ସେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ଖେଳିନଥିଲେ।

   Related Posts