ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଲେ ରୋଜର ଫେଡେରର, ଭାବପ୍ରବଣ ବିଦାୟ ଦେଲେ ନାଡାଲ ଓ ଜୋକୋଭିକ୍

24/09/2022 at 10:46 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୯: ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଲେ ଲିଜେଣ୍ଡ ଖେଳାଳି ରୋଜର ଫେଡରର । କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍ ଟିଆଫୋ ଏବଂ ଜ୍ୟାକ୍ ସୌଫଙ୍କଠାରୁ ହାରିଥିଲେ । ତେବେ ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ ଫେଡେରରଙ୍କ ଆଖିରୁ ବୋହିଥିଲା ଅଶ୍ରୁ ଧାର ।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ତାଙ୍କର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଥିଲା, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଫେଡେରର ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଗଲେ । ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଟେନିସ୍ କୋର୍ଟରେ କେବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବନି । ସେଥିପାଇଁ ନିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବା ପରେ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଫେଡରର୍ । କେବଳ ଫେଡରର ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଖେଳାଳି ବି କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ । ଯାହାର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଦେଖି ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଫେଡେରର ଭାବପ୍ରବଣ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଭେଟେରାନ ଖେଳାଳି ରାଫେଲ ନାଡାଲ ମଧ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିଲେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନୋଭାକ୍ ଜୋକଭିକଙ୍କ ଆଖିରେ ବି ଆସିଥିଲା ଲୁହ । ତଥାପି ପୁରୁଷ ସିଙ୍ଗଲ୍ସରେ ସର୍ବାଧିକ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ଟାଇଟଲ ଜିତିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୋଜର ଫେଡେରର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି । କ୍ୟାରିୟରରେ ଫେଡେରର ୨୦ଟି ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ଟାଇଟଲ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ୨୨ ଟି ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ଟାଇଟଲ ଜିତି ରାଫେଲ ନାଡାଲ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts