AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଝାରସୁଗୁଡା ବିଟିଏମ୍ ଛକରେ ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍ ; ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆହତ

18/10/2018 at 5:30 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୮|୧୦: ଝାରସୁଗୁଡା ବିଟିଏମ ଛକରେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ୪୯ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ବିଟିଏମଠାରେ ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ବ୍ୟାପକ ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଛି । ପୋଲିସ ଓ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ରଜରାଜନଗର ବୁନ୍ଦିଆ ଅଞ୍ଚଳର ରିକି କୁମ୍ଭାର ମଟରସାଇକେଲ ଯୋଗେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ନେଇ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଝାରସୁଗୁଡା ବିଟିଏମ ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍ ତାଙ୍କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା  ଦେଇଥିଲା । ରିକି ପରିବାର ସହ ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଛିଟିକି ପଡିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରିକିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଆହତମାନଙ୍କୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ବ୍ରଜରାଜନଗରରୁ କିଛି ଯୁବକ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସି ରାସ୍ତାରୋକ କରିଥିଲେ । ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରବଳ ଭିଡ ହେଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ରାସ୍ତାରୋକ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଫଳରେ ରାସ୍ତାରୋକ କରିଥିବା ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକ ଏବଂ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts