scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା; ୯ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ

23/05/2023 at 11:17 AM

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଅମରାବତୀରେ ଭୀଷଣ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା । ନାଗପୁର-ମୁମ୍ବାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ହାଇଓ୍ବେରେ କାରକୁ ପଟିଲା ଟ୍ରକ୍ । ଫଳରେ ୯ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହିଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଆହତକୁ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇରୁ ୬୫୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଅମରାବତୀ ଜିଲ୍ଲାର ଖଲ୍ଲର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦାରୟାପୁର-ଅଞ୍ଜନଗାଁ ନିକଟରେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ଏକ ପରିବାର ଦାରିୟାପୁରରୁ ପର୍ଟି ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ କାରକୁ ପିଟିଥିଲା ଟ୍ରକ୍ । ଫଳରେ ଏଥିରେ ୯ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟ ହୋଇଛି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ଜଣ ଛୋଟ ପିଲା ଥିବା ବେଳେ ୨ଜଣ ମହିଳା ରହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ସେପଟେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ରୋହ୍ରୁରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପାବ୍ବର ନଦୀରେ ଏକ କାର୍ ଖସିପଡ଼ିବାରୁ ୩ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାମପୁରରୁ ଜଙ୍ଗଲା ଏକ ବିବାହ ପାର୍ଟିକୁ ୫ଜଣ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଚିତ୍ତଡ଼ଗାଁ ନିକଟରେ କାର୍‌ଟି ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିପଡ଼ିଥିଲା । ଗାଡ଼ିଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ରୁ ତଳକୁ ଖସିପଡ଼ିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts