Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଗିରଫ, ୨୫ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିଲା ମିନିଟ୍ରକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି ରାଜ୍ୟ, କୋରାପୁଟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ମୋହନା: ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ପଛପଟେ ପଡ଼ିଛି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଔଷଧ, ବୈଧତା ଥାଇ ବି ଫୋପାଡିଦେଲେ
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀପଲ, ଧାନ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ସହ ଖାଇଗଲେ ଶହ ଶହ ଧାନ ବିଡା
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି: ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଡକାୟତ, ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ନେଇଗଲେ ଜୀବନ
  • ||

ସୁପର୍ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଚ୍ୟାପ୍ଟର ୪ ମଞ୍ଚରେ ନିତୁ କପୁରଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା: ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାମଲାରେ ଜିରୋ ଥିଲେ ଋଷି କପୁର

28/06/2021 at 8:12 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୬: ନିଜ ସମୟରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିବା ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଶୈଳୀକୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ‘କରଜ’ ର ଗୀତ ହେଉ କିମ୍ବା ‘ଡଫଲି ୱାଲେ’ ତାଙ୍କର ଏହିପରି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ସ୍ମରଣୀୟ ଗୀତ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ରେସନର ପାଗଳ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଚାପ୍ଟର ୪ ର ମଞ୍ଚରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିତୁ କପୁର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ନିତୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଫୁଟୱାର୍କ  ଏବଂ ସେହି ଫୁଟୱାର୍କ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ଆଦୌ ଆସୁନଥିଲା ।

ନିତୁ କପୁରଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ସୁମିତ ସୁପର ଡ୍ୟାନ୍ସର ମଞ୍ଚରେ ‘ତେରେ ଜେସା ୟାର କାହାଁ ଗୀତରେ ଏକ ମଜାଦାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଗୀତରୁ ମନେ ପକାଇଥାନ୍ତି । ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଯେଉଁ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ମନୋଭାବ ଥିଲା, ସଂଗୀତକାର ବର୍ମନ୍ ଦା ତାଙ୍କ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲେ । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନିତୁ କପୁର କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କେହି ଗୀତକୁ ଭଲ ସମୀକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଡଫଲି ଗୀତ ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ନଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଏପରି କଥା କିପରି କହିପାରୁଛ? ସେ ବହୁତ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଥିଲେ । ପରେ ନିତୁ କପୁର ହସି ହସି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଫୁଟୱାର୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିରୋ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବି ନାହିଁ। ଋଷି କପୁର କେବେ ବି ସିଙ୍ଗଲ୍ ବିଟ୍ ମିସ୍ କରି ନାହାଁନ୍ତି ।  ନିତୁ କପୁର ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସମସ୍ତ ଯାଦୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ମୁହଁର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍, ହାତ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଏବଂ ମନ, ଏହି ତିନୋଟି ଜିନିଷ ସହିତ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫୁଟୱାର୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିରୋ ଥିଲା ।

   Related Posts