ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସଚୀନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସହ ଏକାଠି ବସି ଭାରତ-ପାକ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଥିଲେ ଋଷଭ ପନ୍ଥ

18/06/2019 at 3:49 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୮|୬: ଆଇସିସି ୱାର୍ଲଡକପ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ୮୯ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି ଭାରତ। ୱାର୍ଲଡକପରେ ଭାରତ ଲଗାତାର ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ଏଥର ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରେଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ଭାରତ। ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ଓ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା।  ଏମାନେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଣ ମାଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭରପୁର ମଜା ନେଇଛନ୍ତି।

ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହୀତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆକର୍ଷକ ୧୪୦ ରନର ଇନିଂସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆମୋଦିତ କରିଥିଲା । ପଡିାରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ସଂଖ୍ୟାଧିକ ପ୍ରଶଂସକ ମାହୋଲକୁ ଆହୁରି ଉଷ୍ମ କରିଦେଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏହି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଋଷଭ ପନ୍ଥ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସବୁଠୁ ଖାସ ବିଷୟ ଏହା ଯେ, ଋଷଭ ଭାରତ-ପାକ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ମଜା ସଚୀନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କ ସହ ନଉଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶିଖରଧାବନ ଆହତ ହେବାପରେ ଋଷଭ ପନ୍ଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଯାଗାରେ ନିଆଯାଇଚି । ତେବେ ସେ ବିଶ୍ବକପରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ଆଶା କ୍ଷୀଣ । ଆସନ୍ତା ୨୨ତାରିଖରେ ଭାରତ- ଆଫଗାନୀସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।  

   Related Posts