scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏସିଆ କପ୍ ଶିବିରରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ; ଅଚାନକ ପହଞ୍ଚି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଚମକାଇଲେ

29/08/2023 at 12:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏସିଆ କପ୍ ଆଭ୍ୟାସ ଶିବିରରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ । ଭାରତୀୟ ଦଳର ଓ୍ବିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟର ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ ଜାରି ରଖିବା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଭେଟ କରିଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ବେଙ୍ଗାଳୁରୁରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ରହିଛି । ପ୍ରାରମ୍ଭ ମ୍ୟାଚରେ ଚିରପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଭେଟିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ।

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଟିମ୍ ଅଭ୍ୟାସ ଜାରି ରିଖିଥିବା ବେଳେ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଭେଟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ପନ୍ତ ଭୟଙ୍କର କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଥିବା ଏନସିଏରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସୋମବାର ରିଷଭ ପନ୍ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିରରେ ପହଞ୍ଚି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ବିସିସିଆଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ କରିଛି । ଏଥିରେ ପନ୍ତ କୋଚ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାରୁ ମିଳିଛି ।

ସେହିପରି ଲୋକେସ ରାହୁଲ ଓ କୁଲଦୀପ ସିଂହଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପନ୍ତ କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ ନଜରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେହିପରି କିଛି ଦିନି ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଲୋକାକ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଖେଳୁଥିବାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହେବାକୁଥିବା ଘରୋଇ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଦଳକୁ ଫେରି ପାରନ୍ତି ।       

   Related Posts