Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

CNକୁ ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସ୍ ଆନିମେସନ୍ ସହ କରାଯାଉଛି ମର୍ଜ, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ-ସମସ୍ତ ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ

15/10/2022 at 11:02 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୫।୧୦: ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆମ ପିଲାଦିନରେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କାର୍ଟୁନ୍ ଗୁଡିକୁ ଭଲ ପାଉ। କାର୍ଟୁନ୍‌ ନେଟୱାର୍କ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ସହିତ ଆମର ସମସ୍ତଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ଏଥିପାଇଁ ଆମ ପିଲାମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଟମ୍ ଏବଂ ଜେରୀ, ସ୍କୁବି ଡୁ, ପାୱାରପଫ୍ ଗାର୍ଲ, ଜନି ବ୍ରାଭୋ, ଡେକ୍ସଟର୍ ଲାବୋରେଟୋରୀ, ଏଡ୍ ଏଡ୍ ଏବଂ ଏଡି, ଟିମ୍‌ ଟାଇଟାନ୍ସ, ବେନ୍ ଟେନ୍‌ ଭଳି ବଢିଆ କାର୍ଟୁନ୍‌ ଦେଖି ଅତିବାହିତ କରୁଥିଲେ। ଆଜି ବି, କାର୍ଟୁନର ନାମ ନେଲେ କାର୍ଟୁନ୍ ସୋ ଗୁଡିକ ଆଖି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଏ। କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କର ଟିମ୍‌ରୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବାର ଖବର ରହିଛି। ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିବ୍ରତ ଓ ଦୁଃଖିତ ହୋଇପଡିଛି । ଏଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ # ରିପକାର୍ଟନ୍ ନେଟୱାର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି … ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ?

କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କକୁ ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସ୍ ଆନିମେସନ୍ ସହିତ ମର୍ଜ କରାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ହଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟୁଡିଓ ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସର ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀ ଆନିମେସନ୍ ସଂପର୍କରେ ଚାଲୁଥିଲା। କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କ ଷ୍ଟୁଡିଓ, ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସ୍ , ଆନିମେସନ୍ ଏବଂ ହାନ୍ନା-ବାରବେରା ଷ୍ଟୁଡିଓ ୟୁରୋପ । WBA ଏବଂ CNS ର ମିଶ୍ରଣ ପରେ, ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସର କେବଳ ଦୁଇଟି ଆନିମେସନ୍ କମ୍ପାନୀ । ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ସମସ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଅତୀତରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ସମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କର ଲେବଲ୍ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ପରି ଭିନ୍ନ ହେବ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରୋସ୍ ଆନିମେସନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପରେ କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କର ମୂଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ବହୁତ ହ୍ରାସ ଘଟିବ । କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କର ଭବିଷ୍ୟତ କ’ଣ ହେବ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ମିଶ୍ରଣକୁ ଏକ ଯୁଗର ଶେଷ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ।

କାର୍ଟୁନ୍ ନେଟୱାର୍କ ହେଉଛି ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ ଯାହା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମଜାଳିଆ କାର୍ଟୁନ୍ ଚରିତ୍ର ଦେଇଛି । ଏହା ସହିତ ପିଲାମାନେ ଏହି ସୋ’ରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାହାଣୀକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଚନ୍ତି କି ସମସ୍ତ ସ୍ମୃତି ପାଇଁ  ପାଇଁ CN କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

   Related Posts