ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଋଚା ଚଡ୍ଡା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ କରିଛନ୍ତି ଏପରି ଟ୍ୱିଟ୍,ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ

21/10/2019 at 5:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଏବେ ଚୂଡାନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ  ପହଞ୍ଚିଛି । ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଅଧିକାର ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକେ କିପରି ମତଦାନ ଲାଗି ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ ସେଥି ଲାଗି ନିଜନିଜ ସ୍ତରରେ ବିଭିନ୍ନ ଉଦ୍ୟମ ବି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଋଚା ଚଡ୍ଡାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

ଋଚା ଲୋକତନ୍ତ୍ର ଲାଗି ତାଙ୍କ ମେନିକ୍ୟୋର ଖରାପ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକେ ଏବେ ଖୁବ୍ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଋଚା ଭୋଟ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଓ ଭୋଟ ଦେବା ପରର ଅଙ୍ଗୁଳି ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ପରଫେକ୍ଟ ମେନିକ୍ୟୋର ଖରାପ ହୋଇଥିଲେ ବି ଲୋକତାନ୍ତ୍ରିକ ଅଧିକାର ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିବାରୁ ବେଶ୍ ଖୁସି ଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ମୁଖ୍ୟତଃ ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଶିବସେନା ମେଣ୍ଟ (ମହାୟୁତି) ଓ କଂଗ୍ରେସ ଏନସିପି ମେଣ୍ଟ (ମହାଅଘାଡି) ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀତା ହେଉଛି। ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ୨୮୮ ସଦସୀୟ ବିଧାନସଭା ଲାଗି ୩ହଜାର ୨୩୭ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀତା କରୁଛନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୩୫ ଜଣ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଛନ୍ତି। ମତଦାନ ଲାଗି ରାଜ୍ୟର ୯୬ ହଜାର ୬୬୧ଟି ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସୋମବାର  ଭୋଟଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି।

   Related Posts