AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଚାଲିବ ରିଚା-ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ, ଦିଲ୍ଲୀ-ମୁମ୍ଵାଇରେ ହେବ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍

7/09/2022 at 8:56 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୦୯: ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈଜଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଖବର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛି। ଗତ ବର୍ଷ କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧି ହେବେ କିନ୍ତୁ ପରେ କୋଭିଡଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ବିବାହ ବାତିଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏବେ ପୁଣିଥରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି। ନୂଆ ଅପଡେଟ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି କି ଉଭୟ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଭାବରେ ବିବାହ କରିବେ। ବିବାହ ଉତ୍ସବ ୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଉଭୟ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ରିସେପ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେବେ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ହେବ। ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ଦୁହେଁ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଂଗୀତ ଏବଂ ମେହେନ୍ଦି ସମାରୋହର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସାଉଥ୍ ମୁମ୍ବାଇ ହୋଟେଲରେ ଏହି ରିସେପ୍ସନ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଯେଉଁଥିରେ ୩୫୦-୪୦୦ ଅତିଥି ଯୋଗଦେବେ। ବୋଧହୁଏ ଏଥିରେ ବଡ ବଡ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍‌ ଅଛନ୍ତି ।

ରିଚାଙ୍କ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଲାହୋର କନଫିଡେଣ୍ଟାଲ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଚାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଫୁକ୍‌ରେ-୩ ନଜର ଆସିବେ । ଅନ୍ୟପଟେ  ଅଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଡେଥ୍ ଅଫ୍ ଦି ନାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅଲିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫୁକ୍‌ରେ ଏବଂ ଖୁଫିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

   Related Posts