scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆସନ୍ତା ମାସରେ ବିବାହ କରିବେ ରିଚା-ଅଲୀ, ରିସେପ୍ସନ୍ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ଉଭୟ

9/08/2022 at 1:03 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୦୮: ବଲିଉଡର ଆଉ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ଫୁକ୍‌ରେ ରୁ ହିଟ୍ ହୋଇଥିବା ଅଲୀ ଫୈଜଲ ଏବଂ ରିଚା ଚଢା ଏବେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳରୁ ଦମ୍ପତ୍ତି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବେ । ଉଭୟ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ ଏହି ବିବାହରେ କେବଳ କିଛି ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଡିତ ହେବେ ।

ଏହା ପରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି ଦେବେ । ଯେଉଁଥିରେ ଶହ ଶହ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ । ରିଚା ଏବଂ ଅଲୀ ଗତ ବର୍ଷ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିବାହ ଯୋଜନା ଚୂଡାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

ଦୁହେଁ ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା, ତେଣୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଶେଷରେ ଦୁହେଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିବାହ କରିବେ । ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ପରିବାରର ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଜଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିବାହ ପରେ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲୀ ଫୈଜଲ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି କରିବେ । ଏହି ପାର୍ଟୀରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ରାଜନୀତିର ସମସ୍ତ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ ।

ଏହି ପାର୍ଟୀରେ ୩୫୦ ରୁ ୪୦୦ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ । ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡର ଡିଜାଇନ୍ ଚଏସ ଚାଲିଛି । ଅଲୀ ଫୈଜଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ଠାରୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ବିବାହ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି । ଆଶା କରୁଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଏକ ହୋଇପାରିବେ । ଫୁକ୍‌ରେ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଲୀ ଫୈଜଲ ଏବଂ ରିଚା ଚଢା ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସିରିଜର ‘ଫୁକ୍‌ରେ -୩’ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ସହିତ ଦୁହେଁ ଅନେକ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts