ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ରିଚା-ଅଲି, ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ରେ କଲେ ଖୁଲାସା…

5/10/2022 at 7:57 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୧୦: ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫଜଲଙ୍କ ବିବାହ ଫଙ୍କସନ୍‌ ପାଳନ କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏପରି ଖବର ଆସିଛି ଯେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିବ। ବାସ୍ତବରେ, ରିଚା ଚଢାର ଏବଂ ଅଲି ଫୈଜଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ବିବାହିତ। ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦୁହେଁ ଆଇନଗତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବୃତ୍ତିରେ ଲେଖା ଅଛି, ଅଲି ଏବଂ ରିଚା ୨.୫ ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ।’

ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଫିସିଆଲି ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୯ରେ ଅଲି ଏବଂ ରିଚା ଏକ ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ସେମାନଙ୍କର ୟୁନିୟନକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କୋଭିଡ କାରଣରୁ ଏହାକୁ ଟିକେ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଲା। କିନ୍ତୁ ଆମେ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରି ନେଇଛୁ । ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି। ଆମେ ଏହି ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୁହେଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସମସ୍ତ ବିବାହ ରୀତିନୀତି କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ରିସେପ୍ସନ୍ କୁ ଆସିବେ। ଅତିଥି ତାଲିକାରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା, ବିକି କୌଶଲ, ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ, ହୁମା କୁରେଶି, କରଣ ଜୋହର, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ମଧ୍ୟ ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଲି ଏବଂ ରିଚା ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଫୁକ୍‌ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସେଟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ ପ୍ରଥମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ହେଲେ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। ୭ ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ପରେ, ଅଲି ୨୦୧୯ରେ ବିବାହ ପାଇଁ ରିଚାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ଫୁକ୍‌ରେ-୩ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts