Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

କିଏ ସେହି ମହିଳା ବ୍ରିଟନି ସ୍ପିୟର୍ସ ? ଯାହାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କଲେ ପୋଷ୍ଟ

25/06/2021 at 7:50 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ଆମେରିକାର ଗାୟିକା ବ୍ରିଟନି ସ୍ପିୟର୍ସଙ୍କ ମାମଲା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବ୍ରିଟନି ତାଙ୍କ ବାପା ଜେମି ସ୍ପିୟର୍ସଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରୁ ମୁକ୍ତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୦୮ ପରଠାରୁ, ଗାୟିକାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରୁ ନେଇ ଟଙ୍କା ଉପରେ ଆଇନଗତ ଅଧିକାର ରଖିଛନ୍ତି । ବ୍ରିଟନି କହିଛନ୍ତି କଂଜରଭେଟରସିପ୍ ବହୁତ ଖରାପ ଏବଂ ସେ ଶୋଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରିଟନି ଏହି ମାମଲା ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ କୋର୍ଟରେ ଭିଡିଓ ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ବ୍ରିଟନିଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ # ଫ୍ରିବ୍ରିଟନି ନାମରେ ଏକ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ବ୍ରିଟନିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – # ଫ୍ରିବ୍ରିଟନି…

ଆମେରିକାରେ ସଂରକ୍ଷଣର ଏକ ଆଇନଗତ ଧାରଣା ରହିଛି – କଂଜରଭେଟରସିପ୍ । କୋର୍ଟରୁ ଏହା ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ ଯେଉଁମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବ୍ରିଟନି ସ୍ପିୟର୍ସଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆର୍ଥିକ ବିଷୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକାଂଶ ନିଷ୍ପତ୍ତି ତାଙ୍କ ବାପା ନେଇଥାନ୍ତି ।

ବ୍ରିଟିନି ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ ଅସଗରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭନିରୋଧକ ଡିଭାଇସ୍ ହଟାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବ୍ରିଟନିଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜେମି ତାଙ୍କର ଭଲଭାବରେ ଯତ୍ନ ନେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେ ଯଦି ସଂରକ୍ଷଣକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କରିପାରିବେ । ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବାପା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ ।

   Related Posts