AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ନୂଆ ଖୁଲାସା ପରେ ରିୟାଙ୍କ ବଡ ବୟାନ, କହିଲେ- ନିଜର ଶକ୍ତି…

28/12/2022 at 12:03 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଜୁନ୍ ୨୦୨୦ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଅପମାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ଏକ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ମର୍ଚରୀ ଇନଚାର୍ଜ କହିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ। ଏହି ଅପଡେଟ୍‌ ପରେ ରିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ବଡ଼ ଖୁଲାସା ପରେ ମର୍ଚରୀ କର୍ମଚାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ ବରଂ ହତ୍ୟା। ଏହାକୁ ଶୁଣିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପୁଣି ଥରେ ବଲିଉଡ ଟ୍ରୋଲର ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଛି। ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବା ରିୟା ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସେ ପୋଷ୍ଟରେ ରିୟା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଯଦି ତୁମେ ନିଆଁରେ ଚାଲିଛ ଏବଂ ବନ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିଛ, ତେଣୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ହୁଏ।’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିୟାଙ୍କ ଏହି  ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଖୁଲାସା ପରେ ରିୟା ଏହି ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ଥିବା ବିଷୟ ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ରିୟା ପୁଣି ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

   Related Posts