vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ଓଏଏସ ସ୍ଥରରେ ପୁଣି ଅଦଳବଦଳ

10/09/2018 at 5:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦/୯ : ପୁଣି ସରକାର ଓଏଏସ ସ୍ଥରରେ ଅଦଳବଦଳ କରିଛନ୍ତି | ମତ୍ସ୍ୟ ଓ ପଶୁ ସମ୍ପଦ ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ସଚିବ ବିଶ୍ୱ ମୋହନ ରାୟଙ୍କୁ କଟକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଶିଳ୍ପ ନିଗମର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିରର ନୀତି ପ୍ରଶାସକ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଦାସଙ୍କୁ ଜଳ ସମ୍ପଦ ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ସଚିବ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ସିଡ଼ିଆଇରୁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାଥ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ କଟକ ଉନ୍ନୟନ କର୍ତୃପକ୍ଷର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ବୌଦର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ତରଣୀ ସେନ ନାୟକଙ୍କୁ ଓଡିଶା ଜଙ୍ଗଲ ଉନ୍ନୟନ ନିଗମର ମହା ପ୍ରବନ୍ଧକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | କୃଷି ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ସଚିବ ବିଶ୍ୱଜିତ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିରର ନୀତି ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ନବରଙ୍ଗପୁର ଆଇଟିଡିଏର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଧିକାରୀ ନାରାୟଣ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | କୋରାପୁଟ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସୁଜାତା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କମିଶନର ଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି | ନିୟୋଜନ ବିଭାଗର ଉପନିର୍ଦେଶକ ଶୁଭଦର୍ଶିନୀ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଓଡିଶା ପାନୀୟ ନିଗମର ମହାପ୍ରବନ୍ଧକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ଘଟଗାଁର ପୂର୍ବତନ ତହସିଲଦାର ଡ.ପ୍ରମୋଦ ପୃଷ୍ଟିଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମର ଡେପୁଟି କମିଶନର ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମର ଡେପୁଟି କମିଶନର ଦରିଦ୍ର ଭଂଜନ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଜଳ ସମ୍ପଦ ବିଭାଗକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି | ଓଡିଶା ପାନୀୟ ନିଗମର ମହା ପ୍ରବନ୍ଧକ ଜ୍ୟୋତି ଶଙ୍କର ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ନିୟୋଜନ ଉପ ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି |

   Related Posts