AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

ଜିଓର ଶୁଦ୍ଧ ଲାଭରେ ୨୮ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି, କମ୍ପାନିକୁ ୪,୬୩୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ରଫିଟ୍, ବଢିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ

20/01/2023 at 9:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟେଲିକମ କମ୍ପାନି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଡିସେମ୍ୱର ତ୍ରୈମାସର ପରିଣାମ ଶୁକ୍ରବାର ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରେ ଜାରି କରିଛି । ୨୦୨୨ ଡିସେମ୍ୱର ୩୧ସୁଦ୍ଧା ତୃତୀୟ ତ୍ରୈମାସରେ ଜିଓକୁ ୨୮ ପ୍ରତିଶତ ଲାଭ ହୋଇଛି । କମ୍ପାନିର ଅନସୋଲିଡେଟେଡ୍ ନେଟ୍ ପ୍ରଫିଟ୍ ବଢି ୪,୬୩୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ହୋଇଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ମାସରେ ଏହା ୪,୫୧୮ କୋଟି ରହିଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷ ସମାନ ତ୍ରୈମାସରେ ଏହାର ଶୁଦ୍ଧ ଲାଭ ୩,୬୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା । ସେହିପରି ତୃତୀୟ ତ୍ରୈମାସରେ ଏବିଟଡା ୧୨,୦୧୧ କୋଟି ରହିଛି । ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ୨୩ର ଦ୍ୱିତୀୟ ତ୍ରୈମାସ ପାଇଁ ARPU ୧୭୭.୨ ପ୍ରତି ଗ୍ରାହକ ପ୍ରତି ମାସରେ ଆସିଛି ।

ଅପରେସନ ରେଭେନ୍ୟୁ ଡିସେମ୍ୱର ତ୍ରୈମାସରେ ୨୨,୯୯୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ତ୍ରୈମାସରେ ଏହା ୨୨,୫୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷ ସମାନ ତ୍ରୈମାସରେ କମ୍ପାନିର ଅପରେସନ ରେଭେନ୍ୟୁ ୧୯,୩୪୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା । ଅର୍ଥାତ୍ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ୧୮.8୭ ପ୍ରତିଶତ ବଢିଛି ।

କମ୍ପାନି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁସାରେ, ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଡିସେମ୍ୱର ସୁଦ୍ଧା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିଛି । ଡିସେମ୍ୱର ତ୍ରୈମାସରେ ମୋଟ ଖର୍ଚ୍ଚ ୧୬,୮୩୯ କୋଟି ରହିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ତ୍ରୈମାସରେ ଏହା ୧୬,୫୭୧ କୋଟି ରହିଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଗତ ବର୍ଷ ସମାନ ଅବଧିରେ କମ୍ପାନରି ମୋଟ ଖର୍ଚ୍ଚ ୧୪,୬୫୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା ।

   Related Posts