scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୧୫୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ ରହିଛି ଏହିସବୁ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ, ମିଳୁଛି ଫ୍ରି କଲିଂ ସହ ଡାଟା ଓ ଏସଏମଏସ

26/03/2020 at 3:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬|୦୩: ବିଭିନ୍ନ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁବିଧାକୁ ଦେଖି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରୁଛନ୍ତି । କେତେକ ପ୍ଲାନର ଦାମ୍ ୧୫୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ ରହିଛି । ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାନରେ ଫ୍ରି ଡାଟା ସହ ଅନଲିମିଟେଡ୍ କଲିଂ ଓ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ରହିଛି । ଆସନ୍ତୁ ନଜର ପକାଇବା ଜିଓ ଓ ଭୋଡାଫୋନର କିଛି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ ଉପରେ ।

ଜିଓ

୧୪୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ-ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ରହିଛି ୨୪ ଦିନ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଦୈନିକ ୧ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ମିଳିବ । ଏହାସହ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଜିଓ ଟୁ ଜିଓ କଲିଂ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ୱାର୍କକୁ କଲ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ୩୦୦ ଫ୍ରି ମିନିଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି ।

ଭୋଡାଫୋନ


୧୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ- ଏହି ପ୍ଲାନରେ ସମସ୍ତ ନେଟଓ୍ୱର୍କକୁ ଫ୍ରି କଲ୍ କରିହେବ । ଏହାସହ ୨୦୦ ଏମବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ମିିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଜୀ୫ ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିବସନ୍ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ହେଉଛି ୨ ଦିନ ।

୧୨୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ- ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ହେଉଛି ୨୪ ଦିନ । ୟୁଜରଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଫ୍ରି ଲୋକାଲ ଓ ନ୍ୟାସନାଲ କଲ୍ ମିଳିବ । ସେହିପରି ୨ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

୧୪୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ- ଏହାର ବୈଧତା ହେଉଛି ୨୮ ଦିନ । ୟୁଜରଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଫ୍ରି ଲୋକାଲ ଓ ନ୍ୟାସନାଲ କଲ୍ , ୩୦୦ ଏସଏମଏସ ମିଳିବ । ସେହିପରି ୨ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

   Related Posts