AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ଆରସିବିକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ହରାଇଲା କଳା ବିଲେଇ ! ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଚାଲିଆସିଲା… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

14/05/2022 at 11:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୫: ଆଇପିଏଲରେ ଶୁକ୍ରବାର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଓ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ । ମୁକାବିଲାକୁ ୫୪ ରନରେ ଜିତି ନେଇଛି ପଞ୍ଜାବ । ମୁମ୍ବାଇର ଐତିହାସିକ ବ୍ରେବୋର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍ ବେଳେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କାରଣ ଏକ ବିଲେଇ ସାଇଡ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଆରସିବିର ପ୍ରଥମ ପାଳିରେ ଘଟିଥିଲା । ଏତିକି ବେଳେ କ୍ରିଜରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଫ୍ଲାପ୍ ଡୁପ୍ଲେସିସ୍ ଥିଲେ । ବିଲେଇଟି କ୍ରିଜର ସାମ୍ନାରେ ବସିଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଡୁପ୍ଲେସିସ୍ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଧରି ବିଲେଇଟି ସେଠାରେ ବସି ରହିଥିଲା । ଫଳରେ ଖେଳ ରୋକିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଲେଇର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । କେହି କେହି ଏହା ଆରସିବି ପାଇଁ ଅଶୁଭ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଆଉ କେହି କେହି ମଜାରେ ଆରସିବି ହାରିବା ପଛରେ ବିଲେଇ ଦାୟୀ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

୫୪ ରନରେ ହାରିଲା ବାଙ୍ଗାଲୋର

ମ୍ୟାଚରେ ଟସ୍ ହାରି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା ପଞ୍ଜାବ । ୨୦୯ ରନ୍ ଥିଲା ଦଳ । ଜନି ବେୟରୋଷ୍ଟୋ ୨୯ ବଲରୁ ୬୬ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ୭ ଛକା ଓ ୪ ଚଉକା ସାମିଲ ଥିଲା । ସେହିପରି ଲିଆମ ଲିଭିଂଷ୍ଟୋନ ୪୨ ବଲରୁ ୭୦ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।

ଟାର୍ଗେଟର ପିଛା କରୁଥିବା ଆରସିବି ୧୫୫ ରନ ହିଁ କରିପାରିଥିଲା । ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲ ସର୍ବାଧିକ ୩୫ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ରଜତ ପଟିଦାର ୨୬ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।  

   Related Posts