previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା ଉପକାରାଗାରରେ ଅଘଟଣ, ଗଳାକାଟି କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଜଙ୍ଗଲର ରାଜାକୁ ପାଳିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନାହିଁ : ଚିଡିଆଖାନାର ସିଂହକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେବ ପାକିସ୍ତାନ
  • ||

ଅରବାଜ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟିରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଶେହନାଜ୍‌ ଗିଲ୍‌, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ

21/05/2022 at 8:23 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧।୦୫: ବି ଟାଉନର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାମିଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କାହିଁକି ନା ଅରବାଜ୍‌-ମଲାଇକା ପରେ ସୋହେଲ ଖାନ ଏବଂ ସୀମା ଖାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ପାର୍ଟିର କିଛି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଅରବାଜ ଖାନ ଶୁକ୍ରବାର ଅର୍ଥାତ୍‌ ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିଆର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ପାର୍ଟିରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଅରବାଜ୍‌ ଓ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ସହିତ ଶେହନାଜ୍‌ ଗିଲ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଶେହନାଜ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଫସଲ ଟପ୍ ଏବଂ ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ଜର୍ଜିଆ କଳା ରଙ୍ଗର ସର୍ଟସ୍‌ରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥଲେ । କେବଳ ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ପାର୍ଟୀରେ ଶେହନାଜ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ପାର୍ଟି ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ପିତା ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଆୟୋଜିତ ଇଦ୍ ପାର୍ଟୀରେ ମଧ୍ୟ ଶେହଜାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଖୁବ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts