ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ମାରପିଟ୍‌ର ଭିଡିଓ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 14, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଅସୁବିଧା ଶେଷ ହେବାର ନାଁ ଧରୁନି । ପୁଣି ଥରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି। ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଯାହାର ଭିଡିଓ ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଭିଡିଓରେ ରବିନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ମାମଲା ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି। ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଖାର ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଯୁକ୍ତି ସଂପର୍କରେ ରହିଛି। ଏଥିସହ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ତିନି ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବା ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ରବିନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗର ଏକ କପି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇର ଗୋରେଗାଓଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଷ୍ଟାମ୍ପ ରହିଛି।

ବାନ୍ଦ୍ରା ନିବାସୀ ମହମ୍ମଦ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରବିନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମା, ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଣିଜୀ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ରବିନାଙ୍କ କାର ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ମା ଉପରେ କାର ଚଳାଇଥିଲେ। ମହମ୍ମଦ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ରାଗିଯାଇ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭାଣୀଜିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ। ସେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.