suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ନଥିଲା ‘ମିଶନ ମଜନୁ’, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କଷ୍ଟକର ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ

16/01/2023 at 8:13 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୦୧: ସାଉଥ ସୁନ୍ଦରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା । ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ରଶ୍ମିକା ଆଜି ଏକ ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟର କଥା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଫର ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ର ପ୍ରମୋସନରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ରଶ୍ମିକା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା।

ରଶ୍ମିକା ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ର ଅଫର୍ ପାଇଲେ। ସେ କିପରି ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ସେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ ଏବଂ କଷ୍ଟକର ଯାତ୍ରା ଥିଲା । ଏନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି। ମୁଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ ଆଖିରେ ଦେଖିପାରୁ ନଥିଲି । ଏହା କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ଏହା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଭୂମିକା ଥିଲା। ଯାହାକି କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ। ସେ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଭୂମିକା କରିନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ଏକ ରେଟ୍ରୋ ଫିଲ୍ମ ପରି। ଏଥିରେ, ମୋର ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା। ଏପରିକି ମୋତେ ଏହି ଅନ୍ଧ ପାଇଁ ତାଲିମ ନେବାକୁ ପଡିଲା । ବିଶେଷକରି ଜଣେ ଦୃଷ୍ଟିହୀନଙ୍କ ଭାଷା ବୁଝିବା ଏକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଶାନ୍ତନୁ ବାଗଚିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମିଶନ ମଜନୁ’ ଏକ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ। ଏଥିରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି, ଯିଏକି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏକ ମିଶନରେ ପଠାଯାଇଛି। ପାରମିତ ସେଠୀ, ରଜିତ କପୁର, କୁମୁଦ ମିଶ୍ର, ଅର୍ଜନ୍ ବାଜୱା ଏବଂ ଶରିବ ହାଶ୍ମୀଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୨୦ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ରେ ସିଧାସଳଖ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ ।

   Related Posts