ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ସହ ‘ସାମି ସାମି’ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଠୁମକା ଲଗାଇଲେ ଗୋବିନ୍ଦା, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

25/09/2022 at 10:45 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୯: ‘ପୁଷ୍ପା’ ଷ୍ଟାର ତଥା ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା। ନିକଟରେ କମେଡି ଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ। ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଜୁଗାଲବନ୍ଦି ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କେବଳ ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଠୁମକା ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଯାହାର  ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଅବସରରେ DID ସୁପର ମମ୍ସର ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲର ମଞ୍ଚରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଅତିଥି ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ।  ଏହି ସମୟରେ ରଶ୍ମିକା ଏବଂ ଗୋବିନ୍ଦା ଦୁହେଁ ସାମି ସାମି ଗୀତରେ ଠୁମକା ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୁଷ୍ପା-୨ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଏବେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପାଦ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଗୁଡ ବାଏ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି।

   Related Posts