AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଡିଜିଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍, କହିଲେ ତଦନ୍ତକୁ ଆହୁରି ଲାଗିବ ସମୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ରଶ୍ମିକା-ବିଜୟ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ- ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି

2/01/2023 at 11:43 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୦୧: ସାଉଥର ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା। ଦୁହିଁଙ୍କ ଡେଟିଂ ଏବଂ ଛୁଟିଦିନର ଖବର ଅନେକ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ରୁମର କପଲ ଏକାଠି ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ନୂଆ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି।

ରବିବାର ଦିନ ବିଜୟ ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ନୂଆ ବର୍ଷର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବିଜୟ ଏକ ସାର୍ଟ ବିହୀନ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ପୁଲରେ ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି। କ୍ୟାପସନରେ, ସେ ତାଙ୍କର ୨୦୨୨କୁ ସଂକ୍ଷିପ୍ତରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଯେଉଁଠାରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ହସିଥିଲୁ, ଚୁପଚାପ୍ କାନ୍ଦୁଥିଲୁ, କିଛି ଜିତିଥିଲୁ, କିଛି ହାରିଥିଲୁ ଆମକୁ ସବୁକିଛି ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ। କାରଣ ଏହା ହିଁ ଜୀବନ ଅଟେ। ନୂଆ ବର୍ଷର ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ରଶ୍ମିକା ମଧ୍ୟ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଏକ ଧଳା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ସହିତ ଲେଖିଥିଲେ, “ହେଲୋ ୨୦୨୩ …” ।

ତେବେ ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୁହେଁ ବରଂ ଷ୍ଟାରର ମାଲଦ୍ୱୀପ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟ ତାରାଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ତୁଳନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ସମାନ ସ୍ଥାନରେ କିପରି ଫଟୋ ନିଆଯାଇଛି ତାହା କହିଥିଲେ। ହେଲେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ତଥାପି ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟେ ନୂଆ ବର୍ଷ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ବୋଧ ହୁଏ ଏକାଠି ଥିଲେ। ହେଲେ ରଶ୍ମିକା ଏବଂ ବିଜୟ କେବେ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି। କେବଳ ରଶ୍ମିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିଜୟଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର।

   Related Posts