vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ : ଦଳ କହିଲା-ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

20/08/2020 at 7:27 PM

ଡେରାଡୁନ ୨୦/୦୮ : ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ମହେଶ ନେଗି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ମହିଳା ଜଣକ ଡେରାଡୁନ ନେହେରୁ କଲୋନୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୬ ମସିହାରୁ ନୈନିତାଲ, ଦିଲ୍ଲୀ, ମସୁରୀ ଏବଂ ଡେରାଡୁନ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବିଧାୟକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ବିଧାୟକଙ୍କର ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଅଛି ଏବଂ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଡିଏନ୍ଏ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉ। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତାର ଚିକିତ୍ସା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଜେପି ସଭାପତି ବଂଶୀଧର ଭାଗବତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଗାଯାଉଛି । ପୋଲିସ ପୁରା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଯଦି ବିଧାୟକ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଡେରାଡୁନ ଏସଏସପି ଅରୁଣ ମୋହନ ଯୋଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଯଦି ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ତାହେଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୀତା ନେଗି ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ରୀତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ପାଞ୍ଚ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଗୁଛନ୍ତି।

ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ, ଆଇନ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଶୋକ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାମଲାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ପ୍ରୀତମ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଶିଶୁର ଡିଏନ୍ଏ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଦାବି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ |

ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ପ୍ରୀତମ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଜଣେ ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି | ଶିଶୁର ଡିଏନ୍ଏ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମାମଲାର ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ |

   Related Posts