Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସର୍କସ୍‌’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌, ଦୀପିକା ଦେବେ ବଡ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌

4/12/2022 at 10:48 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୧୨: ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସର୍କସ୍‌’ର ଟ୍ରେଲର୍‌ ଏବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ରହିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଏବେ ଇଣ୍ଟର୍‌ନେଟ୍‌ରେ ରାଜ୍‌ କରୁଛି । ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ରଣବୀର ସିଂହ । ତାଙ୍କ ସହ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍‌, ପୂଜା ହେଗ୍‌ଡେ, ବରୁଣ ଶର୍ମା, ଟିକୁ ତଲସାନିୟା, ଜନି ଲିଭର, ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା ପ୍ରମୁଖ ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ସତ୍ତେ୍ୱ ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍‌ଙ୍କ ସର୍‌ପ୍ରାଇଜ୍‌ ଝଲକ୍‌ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ଉତ୍ସାହକୁ ଶହେ ଗୁଣ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ସିନେପ୍ରେମୀ ଏବେଠାରୁ ଉତ୍ସୁକ ।

କାରଣ ଟ୍ରେଲର୍‌ ଶେଷରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ଲୀଲା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଇଟି ଏକ ନୃତ୍ୟର ଦୃଶ୍ୟ । ଟ୍ରେଲର୍‌ ରିଲିଜ୍‌ ପରଠୁ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଆଉ ଚୁପ୍‌ ହୋଇ ବସିପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ୟୁଜର୍ସ ଦୀପିକ ରଣବୀରଙ୍କ ଝଲକ୍‌ ପରଦାରେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଟ୍ରେଲର୍‌ର ସବୁଠୁ ଭଲ ଦୃଶ୍ୟ ଦୀପିକାଙ୍କ ଝଲକ୍‌ ବୋଲି ଫ୍ୟାନ୍‌ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ସର୍କସ୍‌’ ହେଉଛି ସେକ୍ସପିୟରଙ୍କ ନାଟକ ‘ଦ କମେଡି ଅଫ୍‌ ଏର୍‌ର୍ସ’ର ନାଟ୍ୟ ରୂପାନ୍ତର । ଆସନ୍ତା ୨୩ ତାରିଖରେ ଏଇଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଦୀପିକା-ରଣବୀର ପ୍ରଥମ ଥର ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ‘ରାମ୍‌-ଲୀଲା’ ଜରିଆରେ ଏକାଠି ବଡ଼ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲି । ତା’ପରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନି’, ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ଓ କବିର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ‘୮୩’ରେ ଉଭୟ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିଥିଲେ

   Related Posts