scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପର୍ଣ୍ଣଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ବିଜ୍ଞାପନ କରିବା ରଣବୀରଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ରାଗିଲେ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ

13/02/2024 at 1:05 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୨: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ତଥା ବାଜିରାଓ ରଣବୀର ସିଂ।  ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜନ୍‌ ସିନ୍ସଙ୍କ ସହ ବିଜ୍ଞାପନ ଖବର ପାଇଁ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି। ରଣବୀରଙ୍କୁ ନେଇ ଟିଭିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଏହାକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରଣବୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ କାହିଁକି?

ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ କ’ଣ କହିଥିଲେ?

ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ଏବଂ ଜନି ସିନ୍ସଙ୍କ ବିଜ୍ଞାପନକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରଣବୀରଙ୍କ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅପମାନ କରିବା ପରି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କ୍ୟାରିୟର ଆଞ୍ଚଳିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହା ପରେ ମୁଁ ଟିଭିରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଛୋଟ ପରଦା ବୋଲି କୁହନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସମ୍ବାଦ, କ୍ରିକେଟ୍, ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅନେକ କିଛି ଦେଖନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହା ଦେଖିଲି, ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଏହା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପମାନ ଅଟେ । ଆମକୁ ପ୍ରାୟତଃ ଛୋଟ ଅନୁଭବ କରାଯାଏ ଏବଂ ସେହିଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ ।

Rashami Desai

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ବିଜ୍ଞାପନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଯାହା ଦେଖାଯାଇଛି ତାହା ରଣବୀର ସିଂ ଏବଂ ଜନି ସିନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଛୋଟ ପରଦାରେ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବଡ ପରଦାରେ ଏହିପରି ଜିନିଷ ଦେଖାଯାଏ ।  କିନ୍ତୁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଆମ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ପ୍ରେମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛୁ। ଏହା ମୋତେ ଆଘାତ ଦେଇଛି । କାରଣ ହେଉଛି ଟିଭିରେ ମୋର ଯାତ୍ରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ସମ୍ମାନନୀୟ । ମୁଁ ଆଶା କରେ ତୁମେ ମୋର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବ। ଏହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହା ବିଷୟରେ ନିଜର ମତ ଦେଉଛନ୍ତି।

   Related Posts