previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କଲେଜ ଦିନମାନଙ୍କରେ ଷ୍ଟାରବକ୍ସରେ କରୁଥିଲେ ଚାକିରୀ, ପଇସା ପାଇଁ ବଟର ଚିକେନ ବିକୁଥିଲେ ରଣବୀର ସିଂହ!

6/07/2022 at 1:32 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୬/୦୭: ନିଜର ଅଜବ ଗଜବ ଫ୍ୟାସନ ସେନ୍ସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ରଣବୀର ସିଂହ । ଆଜିକାଲି ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି । ଆଜି ଅଭିନେତା ପାଳୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ । ୩୭ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତା । ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଜାଣିବା ଆସନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କିଛି ଉତଥାନ ପତ୍ତନ ସମ୍ପର୍କରେ । କିଭଳି ସଂଘର୍ଷମୟ ଥିଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ।

ସମସ୍ତେ ବୋଧହୁଏ ରଣବୀରଙ୍କ ସରନେମ କାହାଣୀ ଜାଣିଛନ୍ତି । ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ନାମ ରଣବୀର ଭବନାନି ଥିଲା । ଯାହାକୁ ପରେ ଅଭିନେତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ସେ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ମା ସୁନୀତା କପୁରଙ୍କ ପରିବାରର । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରଣବୀର ଏବଂ ସୋନମ ପରସ୍ପରର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଥିବା ଜଣାପଡେ ।

ସୋନମଙ୍କ ବିବାହରେ ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ରଣବୀରଙ୍କ ସେହି ରହସ୍ୟକୁ ଜାଣିବା , ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ । ସେ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବାକୁ ସେ ଆମେରିକାର ଇଣ୍ଡିଆନା ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଆଡମିଶନ ନେଇଥିଲେ । ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସେ ଅଭିନୟ କ୍ଲାସ ଏବଂ ଥିଏଟର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ରଣବୀରଙ୍କ କଲେଜ ଦିନ ଥିଲା ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ ଜବ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଭୋଗ୍ୟୁ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରଣବୀର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିବା ସମୟରେ ଷ୍ଟାରବକ୍ସରେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ବଟର ଚିକେନ୍ ବିକୁଥିଲେ ।

   Related Posts