ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଏହି ଦିନ ରିଲିଜ୍ ହେବ ରଣଦୀପ୍‌ ହୁଡ୍ଡାଙ୍କ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ‘କ୍ୟାଟ୍‌’, ଖୋଲିବ ଅନେକ ରାଜ୍‌

12/11/2022 at 10:33 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ୍‌ ହୁଡ୍ଡା । ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ କ୍ରାଇମ୍‌ ଡ୍ରାମା ସିରିଜ୍‌ ‘କ୍ୟାଟ୍‌ ‘ ୯ ଡିସେମ୍ବରରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂରେ ପ୍ରିମିୟର୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନିର୍ମାତା ତଥା ଶୋ’ରନର୍ ବଲୱିନ୍ଦର ସିଂ ଜାନଜୁଆଙ୍କଠାରୁ ଆସିଛି। ଏହି ସିରିଜ୍, ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ୍‌ପରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସହିତ ରଣଦୀପଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସହଯୋଗକୁ ଚିହ୍ନିତ କରିଛି। ଏହାକୁ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ରଣଦୀପ ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲେ।

‘କ୍ୟାଟ୍‌’ ହେଉଛି ଗୁରୁନାମ ସିଂଙ୍କ କାହାଣୀ। ଯିଏ ନିଜ ଭାଇର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ନିଜର ଅନ୍ଧକାର ଅତୀତର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ରଣଦୀପ ଏଥିରେ ଦମ୍‌ଦାର ଭୂମିକାରେ ଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ସତ୍ୟ ଘଟଣାର ମୁଖା ଖୋଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ବଲୱିନ୍ଦର ସିଂ ଜାନଜୁଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏବଂ ଜେଲି ବିନ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ସହ ମିଳିତ ଭାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟନେଲ୍ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ‘କ୍ୟାଟ୍‌’ ୯ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ରଣଦୀପ ହୁଡାଙ୍କ ସହ ଏହି ସିରିଜ୍‌ରେ ସୁଖବିନ୍ଦର, ​​ହସଲିନ୍ କୌର, ଗୀତା ଅଗ୍ରୱାଲ, ଅଜିତ ସିଂ, । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସିଂ, କାଭି ଥାପର, ଡେନିଶ୍ ସୋଡ୍ ଏବଂ ପ୍ରମୋଦ ପଠଲ।

   Related Posts