ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

କଥା ଦେଇ ରଖିଲେନି, ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ରାଇଟର୍ ପଠାଇଲେ ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ ହୁଡାଙ୍କୁ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ ନୋଟିସ୍

20/08/2021 at 1:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ ହୁଡା ଏକ ବିବାଦରେ ଫସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିୟା ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ରାଇଟର୍ ତଥା ଗୀତିକାର ତାଙ୍କର ଅନେକ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫେରାଇ ନ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟା ଶର୍ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ ହୁଡା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ସହକର୍ମୀମାନେ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଦେଇ ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୫ ବର୍ଷର କଠିନ ଲିଖିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଏବଂ ଗୀତ ନେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେଇ ଆସିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ ନକରି ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ରଣଦୀପ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ପଠାଇ ୧୦ କୋଟି କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିବା ସହିତ ସର୍ବସାଧାରଣରେ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ କହିଛନ୍ତି।

Randeep Hooda urges all to contribute for oxygen concentrators and save  lives during COVID 19 crisis | Celebrities News – India TV

ଗୁଜୁରାଟର ବାସିନ୍ଦା ପ୍ରିୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ ହୁଡା, ଆଶା ହୁଡା, ମନଦୀପ ହୁଡା, ଡକ୍ଟର ଅଞ୍ଜଲି ହୁଡା ସାଙ୍ଗୱାନ, ମନୀଷ, ପାଞ୍ଚଲି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ରେଣୁକାଙ୍କୁ ଏହି ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଛି ।

ପ୍ରିୟା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଓକିଲ ରଜତ କଲସନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ପଠାଇଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରଣଦୀପଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଆଶ୍ୱସନା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ଇଣ୍ଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଫରିଦାବାଦର ଡାକ ଠିକଣାରେ ପଠାଇଥିଲେ। ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ରେଣୁକା ହିସାରରେ ରଣଦୀପଙ୍କ ମୁଖଗତ ସମ୍ମତି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପ୍ରିୟା ସମସ୍ତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ (୨୦୦ ଗୀତ ଏବଂ ୫୦ କାହାଣୀ) ରେଣୁକାଙ୍କ ଇମେଲ୍ ଠିକଣାକୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

UN removed Randeep Hooda as brand ambassador, mocked Mayawati | My India  News

ପ୍ରିୟା ଶର୍ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ରେଣୁକାଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାହା ଦିଆଯାଇ ନଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ରଣଦୀପଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପାଞ୍ଚାଲିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ବାହାନା କରିଥିଲେ।

ରଣଦୀପ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ନୋଟିସ୍‌ରେ ଆଡଭୋକେଟ୍ ରଜତ କଲସାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଜୀବନ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ବ୍ୟତୀତ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା, ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା, ନିର୍ଯ୍ୟାତନା, ଅପମାନର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ, ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ମୂଳ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡିକୁ ନୋଟିସ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଫେରସ୍ତ କରାଯିବା ସହିତ କ୍ଷତିପୂରଣ ବାବଦରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମଗାଯାଉ ।

   Related Posts