scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫାଇନାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି

16/02/2020 at 3:03 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୬।୦୨: ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା । ଘର ଠାରୁ ୨୦୦ମିଟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଝାଡଖଣ୍ଡର ରାଞ୍ଚିରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତକ ମୁକେଶ ଜଲନ । ମୁକେଶ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ଛକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଜଗଦୀଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଝିଅ ରେଖାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୁକେଶ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡସ ରାଞ୍ଚି ଜିଲ୍ଲାର ହାରମୁ ରୋଡ ନିକଟ କିଶୋରେଗଞ୍ଜରେ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ଏକ ଘରୋଇ ଗାଡି ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ମୁକେଶ ।  ଗତ ୬ ତାରିଖ ଦିନ ଅଫିସରୁ ଫେରି ବାପା ଙ୍କ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ହଠାତ୍‌ ସେହି ସମୟରେ ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ୬ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆସି ତାଙ୍କ ଘର ନିକଟରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରିଥିଲେ ।

କମ୍ପାନୀର ଋଣ ପରିଶୋଧ ନେଇ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମୁକେଶଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ସିସିଟିଭି ରେ ଦୁଇଟି ବାଇକ ରେ କେତେକ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଆସି ନିକଟରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ୨୦ ଜଣ ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ନେଇ ରାଞ୍ଚି ଡ଼ିଏସପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବେଆଇନ ଅସ୍ତ୍ର ରଖିଥିବା ଓ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧ ରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହରେ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛି ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ । ସିସିଟିଭିର ହାର୍ଡଡିସ୍କ କୁ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ୪ ଟି ଟିମ ଗଠନ କରି ଝାଡଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଏନେଇ ମୁକେଶ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି । 

   Related Posts