suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ହଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ରଣବୀର କପୁର! ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ ଅଭିନେତା…

8/12/2022 at 11:50 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୮।୧୨: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ସୁପରଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁର। ଚଳିତ ବର୍ଷ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଏବଂ ‘ଶ୍ୟାମେଶରା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ୪ବର୍ଷ ପରେ ‘ଶ୍ୟାମଶେରା’ ମାଧ୍ୟମରେ ବଡ ପରଦାକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଚଳିତ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ରଣବୀର କପୁର ସାଉଦି ଆରବର ଜେଦାହ ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ରେଡ ସି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ହଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି।

ରେଡ ସି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଅନେକ ଆଲୋଚନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ହଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରଣବୀର କପୁର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଏକ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ ନିଜ ଭାଷାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ, କାରଣ ମୁଁ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛି । ମୁଁ ମୋର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବହୁତ ଭଲ ଅଫର୍ ପାଇଛି।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମୁଁ ଏହାକୁ ଛାଡି ପାରିବି ନାହିଁ ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ।ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରୁନାହିଁ, କିମ୍ବା ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ କେବେବି କହିବି ନାହିଁ । ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତିରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ହଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ‘ହାର୍ଟ ଅଫ୍ ଷ୍ଟୋନ’ ମାଧ୍ୟମରେ ହଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts