scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କାହିଁକି ଅଭିନୟ ଛାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ରଣବୀର ? କଲେ ଖୁଲସା…

29/11/2023 at 8:08 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର । ତାଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ  ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀର କରୁଛନ୍ତି ଖୁବ୍‌ ପ୍ରମୋସନ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରାହାଙ୍କ ସହ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ରଣବୀର ରାହାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କେବଳ ତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ଅଭିନୟ ଏବଂ କାମ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ତାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ କରିପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋର ଆଗ୍ରହକୁ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଚାହେଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ । ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଖୁସି। ଯେତେବେଳେ ଭଗବାନ କିଛି ନେଇଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ବହୁତ କିଛି ଦିଅନ୍ତି ।  ମୁଁ ଏତେ କୃତଜ୍ଞ ଯେ ରାହ ଆମ ଜୀବନରେ ଆସିଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ରଣବୀର ଯେତେବେଳେ ଆନିମଲ୍‌ର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରାହା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏକ ବର୍ଷ ବଡ ହୋଇଗଲେ । ଫିଲ୍ମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ରଣବୀରଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର୍ ବବି ଦେଓଲ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ନବଜାତ ଝିଅ ରାହା ସହ ସବୁବେଳେ ଭିଡିଓ କଲରେ ଥାଆନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଫେସ୍-ଟାଇମିଂ ଦେଖିଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେବେବି ଭେଟି ନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଫେରୁଥିଲୁ ସେତେସବେଳେ ସେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଝିଅ ବହୁତ ସ୍ଵିଟ୍‌ ଏବେ ସେ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts