ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ସୈଫ୍‌ଙ୍କ ‘ବିକ୍ରମ ବେଧା’ର ପ୍ରମୋସନ କଲେ ରଣବୀର, ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କଲେ ଅନୁରୋଧ

24/09/2022 at 11:45 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୪।୦୯: ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରୁଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖୁବ୍‌ ଭଲ କଲେକସନ କରୁଛି । ଜାତୀୟ ସିନେମା ଦିବସ ଅବସରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିକେଟ୍ ୭୫ ଟଙ୍କାକୁ ହ୍ରାସ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ରୋଜଗାର ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସମସ୍ତ ଶୋ’ ହାଉସଫୁଲ୍ ହୋଇଥିଲା। ରଣବୀର ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଥିଏଟରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ରଣବୀର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିକ୍ରମ ବେଧାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ରଣବୀର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ଅନୁରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ଶୋ ’ପରେ ରଣବୀର କପୁର ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ସମୟରେ ବିକ୍ରମ ବେଦର ଏକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରମୋସନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ରାଧିକା ଆପତେଏବଂ ରୋହିତ ସରାଫ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ୨୦୧୭ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ ଅଟେ।

Brahmastra box office week 1: Ranbir Kapoor film crosses ₹300 crore  worldwide | Bollywood - Hindustan Times

ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାର ଭିଡିଓ ଅନୁଯାୟୀ ରଣବୀର ସ୍କ୍ରିନିଂ ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର-୨ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ। ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିନେମାକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତୁ । ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିକ୍ରମ ବେଧା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି । ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେଖିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ।

ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ମୌନି ରୟ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏକ କ୍ୟାମିଓ ଭୂମିକାରେ  ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts