ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ସିପ୍ଲେନରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯିବେ ରଣବୀର : ବିବାହ କେକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଆସିବେ ସେଫ

12/11/2018 at 1:41 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୧୧ : ରଣବୀର ଦୀପିକା ଆସନ୍ତା ୧୪-୧୫ ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଣବୀର ସିପ୍ଲେନରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଦୀପିକାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବେ | ଏହି ୧୪ ସିଟର ପ୍ଲେନରେ କେବଳ ରଣବୀରଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଏବଂ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁ ହିଁ ଯିବେ | ରଣବୀର ଦୀପିକା ଇଟାଲୀର ଲେକ କୋମୋରେ ବିବାହ କରିବେ | ଏହି ଲେକ କୋମୋ ଠାରେ ବିଜନେସ ଟାଇକୁନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା |

ରଣବୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ବାହାଘର ଲେକ କୋମୋରେ ବିଲା ଡେଲ ବାଲବୀୟନେଲୋ ହେବ | ଏହି ବିଲା ଏକ ହେରିଟେଜ ବିଲା ଅଟେ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିଲାକୁ ବିବାହ ପାଇଁ ୨ ଦିନ ପାଇଁ ଭଡାରେ ନିଆଯାଇଥାଏ | ବାହାଘରରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁଥିବା ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ରହିବ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଲେକ କୋମୋର କୁଳରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଲାରେ କରାଯାଇଛି କାହିଁକି ନା ଏହି ବିଲାରେ କେବଳ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ରହିବ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନାହିଁ | ଏହି ଲେକ କୋମୋରେ ହଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କସିନୋ ରୋୟାଲର ସୁଟିଂ ହୋଇଥିଲା | ୧୪ ତାରିଖରେ କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ବାହାଘର ହେବ | ସିନ୍ଧି ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଯେଉଁଠାରେ ବିବାହ ହେବ ସେଠାରେ ହଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ୱାର୍ସ-୨ ରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଫିଲ୍ମର ବାହାଘର ସିନ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ରଣବୀର ଦୁଇଟି ଲକଜରୀ ୟାଟ ବୁକ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ବିଭାହ କେକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଜଣେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେଫଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଛି | ଦୀପବୀର ନଭେମ୍ବର ୧୮ ତାରିଖରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଫେରିଆସିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ୨୧ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ରିସେପସନ ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ହେବ ଏବଂ ୨୮ ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ହେବ | ଏହି ରିସେପସନରେ ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାର ଯୋଗଦେବିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି |

   Related Posts