AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର: ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ଜାବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦୌଡିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନର ପରାଜୟ ପରେ ରାଗିଗଲେ ରମିଜ ରାଜା: ଛଡାଇନେଲେ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କ ଫୋନ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

12/09/2022 at 9:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୦୯: ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ରେ, ରବିବାର ଥିଲା ଜବରଦସ୍ତ ମୁକାବିଲା । ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରାଇ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଛି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା । ଷଷ୍ଠ ଥର ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଟାଇଟଲ୍ ହାତେଇଛି ଲଙ୍କାବାହିନୀ । ଫାଇନାଲରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାକିସ୍ତାନକୁ ୨୩ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଆୟୋଜକମାନେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ହରାଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁବାଇରେ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ଟ୍ରଫି ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଲଗାତାର ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ । ପାକିସ୍ତାନର ପରାଜୟ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ସଭାପତି ରମିଜ ରାଜା ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାରେ କିଛି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗିବା ସହ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜାମ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଦଳ ଆରମ୍ଭରୁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇଥିଲା । ​କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାନୁକା ରାଜପାକସେ, ଭାନିନ୍ଦୁ ହାସରାଙ୍ଗା ଏବଂ ଚାମିକା କରୁଣାତ୍ନେ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦଳକୁ ବଡ଼ ସ୍କୋର ଅଭିମୁଖେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା । ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ସମଗ୍ର ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ସାମ୍ବାଦିକ ରମିଜ ରାଜାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ କିଛି କହିବେ କି ଆପଣ ? ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ରାଗି ନିଆଁବାଣ ହୋଇଗଲେ ରମିଜ ରାଜା । ସେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଶୁଣିବା ପରେ ଏମିତି ରାଗିଗଲେ ଯେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଫୋନ ଟାଣିଆଣିଥିଲେ । ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

   Related Posts