AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ, କହିଲେ ବିନା କପଡ଼ାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ନାରୀ, ଟିପ୍ପଣୀକୁ ସବୁଠି ବିରୋଧ

26/11/2022 at 3:17 PM

ମୁମ୍ବାଇ: ରାମଦେବ ବାବାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ । ମହିଳାଙ୍କୁ  ନେଇ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯୋଗଗୁରୁ । ମହିଳାଙ୍କ ବେଶଭୁସା ଉପରେ କଟୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ନାରୀ ବିନା କପଡ଼ାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି ବୋଲି ରାମଦେବ ବାବା କହିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଯୋଗ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିରକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଏଭଳି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ଦେଶରେ ବାବା ଓ ବିବାଦ ଅନୁପୂରକ । ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଯୋଗଗୁରୁ ରାମଦେବ ବାବା ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥର ସେ  ନାରୀଙ୍କ ବେଶ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ନାରୀ ଶାଢିରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ବି ସୁନ୍ଦରୀ  ଦିସନ୍ତି ଏବଂ ବିନା କପଡ଼ାରେ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ଲାଗନ୍ତି ବୋଲି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଯୋଗଗୁରୁଙ୍କ ଏଭଳି ବିଚାରକୁ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଛନ୍ତି ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ।

ପତାଞ୍ଜଳୀ ଯୋଗପୀଠ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ମହିଳା ପତାଞ୍ଜଳୀ ସମିତି ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଯୋଗ ବିଜ୍ଞାନ ଶିବିରରେ ଏଭଳି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଯୋଗ ଶିବିରରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବସ୍ତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ବସ୍ତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଗୃହ ନଥିବାରୁ ସମାନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ମହିଳାମାନେ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷା ନେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ଦେଖି ମହିଳା ବିନା କପଡ଼ାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ବୋଲି ରାମଦେବ ବାବା କହିଥିଲେ । ଯୋଗଗୁରୁଙ୍କ ଏଭଳି ଟିପ୍ପଣୀକୁ ଘୋର ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ।

ତେବେ ରାମଦେବ ବାବାଙ୍କ ଏହି ଯୋଗ ଶିବିରରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ, ବାଲାସାହେବ ଶିବସେନାର ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ନେତା । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକନାଥ ସିନ୍ଧେଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ଫଡନବିସ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

   Related Posts