Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଷାନ୍‌ କିଷାନ୍‌ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ, ଦିନିକିଆ କ୍ରିକେଟ୍‌ରେ ହାସଲ କଲେ ପ୍ରଥମ ଦ୍ୱିଶତକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି ପରେ ତଥ୍ୟ ଦେଲା ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ବ୍ରୁସ ଲି’ଙ୍କୁ କିସ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ରାମ ଗୋପାଲ୍‌, କହିଲେ-ମୁଁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ…

14/07/2022 at 8:41 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪।୦୭: ‘RGV’ ନାମରେ ଖୁବ୍‌ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ମାତା ରାମ ଗୋପାଲ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲଡକି: ଏଣ୍ଟର୍ ଦ ଗାର୍ଲ ଡ୍ରାଗନ୍ ପ୍ରମୋଟ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବ୍ରୁସ ଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଯାହା ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ।

ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ଜୁଲାଇ ୧୫ ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆରଜିଭି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ବ୍ରୁସ୍ ଲି ‘ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଭାବେ ଭିନ୍ନ’। ମୁଁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍‌ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ସେ (ବ୍ରୁସ୍ ଲି) ହିଁ ମୁଁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। କାହିଁକି ନା ବ୍ରୁସ୍ ଲିଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ଅଲଗା ଅଛି, ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ପାୱାର୍ ପିଚିଙ୍ଗ କରିବାରେ ୧୦-୧୫% ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି। ଏହା ତାଙ୍କର ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ଯାହା ତାଙ୍କର ପରଦାର ଉପସ୍ଥିତି, ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଖି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କହିଛନ୍ତି  ବ୍ରୁସ ଲିଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା କହିଥିଲେ “ମୁଁ ମୋର କଲେଜ ଦିନରେ ଡ୍ରାଗନ୍ ଏଣ୍ଟର୍ ଦେଖିଥିଲି। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ (ବ୍ରୁସ୍ ଲି) ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଏମିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ  କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି , ଯିଏ ମାର୍ସଲ୍‌ ଆର୍ଟ ସହ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବ।

   Related Posts