scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ଘରେ ଖୁସିର ଲହରୀ, ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ବାପା ହେବେ ରାମ ଚରଣ

13/12/2022 at 4:32 PM

ତାମିଲନାଡୁ ୧୩/୧୨: ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି RRR ଫେମ୍ ତଥା ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ରାମ ଚରଣ । ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରି ନିଜେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏହି ଖୁସି ଖବର । ନିକଟରେ ସେ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଉପାସନା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ରାମ ଚରଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ଦଶ ବର୍ଷ ପରେ ଉପସାନା ବର୍ତ୍ତମାନ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ।

ରାମ ଚରଣ ଏବଂ ଉପାସନା ତଥା ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଆନନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ । କାରଣ ଏହି ବିଉଟିଫୁଲ କପଲ୍‌ ବିବାହର ୧୦ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ରାମ ଚରଣଙ୍କୁ ୩୭ ବର୍ଷ ଏବଂ ଉପାସନାଙ୍କୁ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ । ଦୁଇ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ୨୦୧୧ମସିହାରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ହୋଇଥିଲା ଏନଗେଜମେଣ୍ଟ । ପରେ ୨୦୧୨ରେ, ଦୁହେଁ କରିଥିଲେ ବିବାହ ।

ରାମ ଚରଣ ଏବଂ ଉପାସନା ଉଭୟ କଲେଜ ସାଙ୍ଗ । ଆଉ କଲେଜରେ ଏକାଠି ପାଠପଢିବା ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବନ୍ଧୁତା । ପରେ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମରେ । ‘ମାଗଧୀରା’ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ । କିଛିଦିନ ତଳେ ଉପସାନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଏବଂ ରାମ ଆରମ୍ଭରେ କେବଳ ବନ୍ଧୁ ଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ୨୦୦୯ରେ ଆମେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ ।

ରାମ ଚରଣ ଉପସାନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେବେ ରାମ୍ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ସେବେ ହିଁ ସେ ମୁଁ ଦୂରତାକୁ ଅନୁଭବ କଲି । ରାମ ମଧ୍ୟ ସେହି ସମାନ କଥା କୁହନ୍ତି କୁହନ୍ତି, ‘ଆମେ ସେହି ସମୟରେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲୁ ଯେ ଆମେ ପରସ୍ପର ବିନା ବଞ୍ଚି ପାରିବୁ ନାହିଁ । ଏବେ ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ରାମ ଚରଣ ଏବଂ ଉପସନାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇଛି । ଆମେ ଘରେ କୁଆଁ କୁଆଁ ରାବ୍ ଶୁଭିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଆମେ ଏଠାରେ କହିରଖୁଯେ, ରାମ ଚରଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଉପସାନା କାମିନେନି ଜଣେ ବିଜନେସ୍ ଓ୍ୱିମେନ । ସେ ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରତାପ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ନାତୁଣୀ । ଉପସାନାଙ୍କ ମାତା ଶୋଭାନା କାମିନେନି ଏବଂ ପିତା ଅନିଲ କାମିନେନି । ଉପସାନା ନିଜେ ‘ଆପୋଲୋ ଲାଇଫ୍’ର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା’ ବି ପଜିଟିଭ୍ ମ୍ୟାଗେଜିନ’ର ସମ୍ପାଦକ ।

   Related Posts