scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପସନ୍ଦ ମହିଳା କୈନ୍ଦ୍ରିକ ଫିଲ୍ମ, କହିଲେ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନଥିଲେ କରେନି କାମ

7/11/2022 at 9:17 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୭/୧୧: ଗତମାସ ୧୪ ତାରିଖରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ‘ଡକ୍ଟର ଜୀ’ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିଥିଲା । ସେଥିରେ ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀ ଭାବେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବେଶ୍‌ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଫିଲ୍ମଟି ଖୁବ୍‌ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ବି କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ୨୫ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ‘ଥ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଗଡ୍‌’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ତାହା ମଧ୍ୟ ବେଶ୍‌ ଦର୍ଶକୀୟ ଆଦୃତି ପାଇଛି ।

ଏହିି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାକୁଲ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତର ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଫିଲ୍ମ ଚୟନ ସମୟରେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଅତି ସତର୍କ ରହିଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ଯେପରି ପରସ୍ପରଠାରୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ଅଲଗା ହେବ ସେଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ଦିଏ । ମୁଁ ରୋମାନ୍ସଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହାସ୍ୟରସାତ୍ମକ, ଥ୍ରିଲର, ଆକ୍ସନ୍‌ ଭଳି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହେଁ ।

ତେବେ ସେନା ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୋର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମତ ରହିଛି । ତେଣୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନ ମିଳିଲେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଯେତେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ବି ମୁଁ ସେଥିରେ କାମ କରିବି ନାହିଁ । ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାର ଏକ ମାଧ୍ୟମ । ଯେଉଁଥିରେ ସାମାଜିକ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା ଥିବ ସେଭଳି ଫିଲ୍ମ ମୋ’ ପାଇଁ ପସନ୍ଦର ତାଲିକାରେ ସବୁଠୁ ଉପରେ ରହିବ ବୋଲି ରକୁଲ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ମହିଳା କୈନ୍ଦ୍ରିକ ଫିଲ୍ମ ବି ତାଙ୍କର ପସନ୍ଦ ବୋଲି ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାଥାଉକି, ‘ଥ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଗଡ୍‌’ ହେଉଛି ରକୁଲଙ୍କର ଚଳିତବର୍ଷର ଶେଷ ଫିଲ୍ମ । ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ତାଙ୍କୁ ‘ଛତ୍ରୀୱାଲି’, ‘ମେରି ପତ୍ନୀ କା ରିମେକ୍‌’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

   Related Posts