ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ସିଜିଲିଂ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ରକୁଲ୍‌ ପ୍ରୀତ୍, କ୍ରପ୍‌ ଟପ୍‌ରେ ପ୍ଲାଣ୍ଟ କଲେ ପରଫେକ୍ଟ ଫିଗର୍

28/08/2022 at 1:24 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୦୮: ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମରେ ଦକ୍ଷ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ଯେକୌଣସି ଚରିତ୍ର ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇ ପାରିବେ । ରକୁଲ ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ଆଧାରରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଆନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କିଲର ଲୁକ୍‌ ପାଇଁ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିବା ପାଇଁ ରକୁଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ରକୁଲ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସବୁଥର ପରି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ରକୁଲ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଫସଲ ଟପ୍ ଏବଂ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଲୁକ୍‌କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ହାଲୁକା ମେକଅପ୍ କରି କେଶ ଖୋଲା ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ରକୁଲ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ଦେଇ ହୋଶ ଉଡାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts