scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନା ଫୁଟିବ ବାଣ.. ନାହିଁ ବଣ୍ଟାଯିବ କାର୍ଡ, ଇକୋ-ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ବିବାହ କରିବେ ରକୁଲ-ଜ୍ୟାକି

13/02/2024 at 10:33 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୨: ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଜ୍ୟାକି ଭାଗ୍ନାନୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କପଲଙ୍କ ଘରେ ବିବାହର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ନୂଆ ଅପଡେଟ୍‌ ଆସୁଛି। ସୋମବାର ସକାଳେ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡର ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆଉ ଏକ ଅପଡେଟ୍ ବାହାରିଛି। ଏହି କପଲ ସେମାନଙ୍କର ଇକୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, ଇକୋ-ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ବିବାହ ହେବାର ଧାରା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ କପଲ ପ୍ରକୃତିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନିଜ ବିବାହ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି ।  ଏହି ଧାରାକୁ ଅନେକ ସାଧାରଣ ଲୋକ ତଥା ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଜ୍ୟାକି ଭାଗ୍ନାନୀ ମଧ୍ୟ ତାହା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କପଲ ସମସ୍ତ ଅତିଥିଙ୍କୁ କେବଳ ଇ- କାର୍ଡ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବାଣ ଫାଟିବନି।

ବିବାହରେ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରିବେ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି କପଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଉ ଏକ ରୋଚକ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି କପଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ବିବାହରେ ଗଛ ଲଗାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଭାଗ୍ନାନୀ ଏବଂ ରକୁଲ ଏକ ଦଳ ସହିତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ବିବାହର ପରଦିନ ରକୁଲ ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ନିଜେ ଗଛ ଲଗାଇବେ। ଫେବୃଆରୀ ୨୧ରେ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

   Related Posts