AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ବ୍ରେନ୍‌ ଟ୍ୟୁମର, କହିଲେ-ମୋ ମାଆ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର…

11/01/2023 at 12:39 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୧: ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା କ୍ଵିନ୍‌ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ। ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ଥାଆନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ମରାଠୀ ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତେବେ ରାକ୍ଷୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ବାହାରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପଡିଛି। ଯାହା ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ରାକ୍ଷୀ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ କର୍କଟ ରୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ବ୍ରେନ୍‌ ଟ୍ୟୁମର ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ରାକ୍ଷୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ କାନ୍ଦୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓଟି ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ରାକ୍ଷୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ ମରାଠୀରୁ ବାହାରି ଆସିଛି। ମୁଁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଜାଣିଲି ଯେ ମା ଭଲ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅଛନ୍ତି। ମୁଁ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆବଶ୍ୟକ କରେ । ଦୟାକରି ମୋ ମା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ । ବିଗ୍‌ବସ୍ ଘରେ ମୋତେ କେହି କହି ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ଭଲ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି । ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବ୍ରେନ ଟ୍ୟୁମର ହୋଇଛି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ଶୋରୁ ମିଳିଥିବା ଟଙ୍କା ସହିତ ରାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ, ସୋହେଲ ଖାନ ଏବଂ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ। ମାଆ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ରାକ୍ଷୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts