Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଲିକା, ସୁଜିତ କୁମାର ସବୁଠୁ ଧନୀ…

11/03/2020 at 8:25 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୧/୩: ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବା ୪ ଜଣଙ୍କର ସଂପତ୍ତି ତାଲିକା ସହ ସତ୍ୟପାଠରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅନ୍ୟ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବିଜେଡିର ୪ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୁଜିତ କୁମାର କୋଟିପତି। ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ହେଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷପତି । ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁବାସ ସିଂହଙ୍କ ମୋଟ ସଂପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ୨୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାର ୧୮୭ ଟଙ୍କା। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ୧୧ଟି ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି ।୭ ଲକ୍ଷ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଘର ସୁବାସ ସିଂହଙ୍କ ଅଛି । ସେ ରାଜନୀତି ବିଜ୍ଞାନରେ ଏମ୍‌ଏ ପାସ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୮୬ ମସିହାରେ ଓକିଲାତି ପାସ୍‌ କରିଛନ୍ତି ସୁବାସ ସିଂହ।

ବିଜେଡିର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୁନ୍ନା ଖାଁଙ୍କର ମୋଟ୍ ସଂପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ୩୨ ଲକ୍ଷ ୯୫ ହଜାର ୫୭୬ ଟଙ୍କା। ତାଙ୍କର ଏକ ହୋଣ୍ଡା ସିଟି କାର୍‌ ଅଛି । ଡାକ ଘରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୬ ହଜାର ୮୬୬ ଟଙ୍କା ଜମା ଅଛି। ମୁନ୍ନା ଖାଁଙ୍କ ନାଁରେ ୧୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଋଣ ଅଛି ।୨୨ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଏଲ୍‌ଆଇସି ରହିଛି। ୨୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ରହିଛି । ୧ କୋଟି ୬୦ ଲକ୍ଷ ୩୯୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜମି ରହିଛି । ମୁନ୍ନା ଖାଁ ୧୯୮୩ରେ ଆନ୍ଧ୍ର ୟୁନିଭର୍ସିଟିରୁ ମାଟ୍ରିକ ପାସ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେଡିର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁଜିତ କୁମାରଙ୍କ ମୋଟ୍‌ ସଂପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ୧ କୋଟି ୧୦ ଲକ୍ଷ ୯ ହଜାର ୨୩୦ ଟଙ୍କା ।ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାଁରେ ୨୬ ଲକ୍ଷ ୬୯ ହଜାର ୧୮୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଧଉଳିନଗରରେ ଏକ ଜାଗା ରହିଛି । ସୁଜିତ କୁମାରଙ୍କ ମୋଟ ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି ମୂଲ୍ୟ ୭୮ ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା। ୭ଟି କମ୍ପାନୀରେ ତାଙ୍କର ୫୧ ଲକ୍ଷ ୫୩ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁଞ୍ଜିନିବେଶ ଅଛି ।

ବିଜେଡି  ପ୍ରାର୍ଥୀ ମମତା ମାହନ୍ତଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ୨୫ ଲକ୍ଷ ୩ ହଜାର ୯୪୪ ଟଙ୍କା ।ତାଙ୍କ ନାଁରେ ୮ ଲକ୍ଷ ୨୨ ହଜାର ୭ ଟଙ୍କାର ସଂପତ୍ତି ଅଛି ।ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ୧୬ ଲକ୍ଷ ୮୧ ହଜାର ୯୩୭ ଟଙ୍କା ଅଛି । ତାଙ୍କ ଜମିର ମୂଲ୍ୟ ୨୯ ଲକ୍ଷ ୪୫ ହଜାର ୮୪୦ ଟଙ୍କା।

   Related Posts