scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରଜ ଅବସରରେ ପ୍ରମେୟର ନିଆରା ପ୍ରୟାସ, ଖବରକାଗଜ ବିତରକ ଓ ପରିବାର ପାଳିଲେ ମହୋତ୍ସବ

15/06/2022 at 1:50 PM

କଟକ ୧୫/୦୬: ରଜ ଅବସରରେ ପ୍ରମେୟର ନିଆରା ପ୍ରୟାସ । କଟକରେ ଖବରକାଗଜ ବିତରକ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ପାଳିଛନ୍ତି ରଜ ମହୋତ୍ସବ । ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରମେୟ ଗୃହଲକ୍ଷ୍ମୀ -୨୦୨୨ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଗୃହିଣୀମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଆକର୍ଷଣୀୟ ରଙ୍ଗୋଲି ଓ ମୁରୁଜ ଆଙ୍କିଥିଲେ ।

ନିଜର ଲୁକ୍କାୟତ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଖୁସି ଜାହିର କରିଥିଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ । କିଏ ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥ, ବଳଭଦ୍ର ଏବଂ ଦେବୀ ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିଥିଲେ । ପୁଣି କିଏ ପଦ୍ମଫୁଲକୁ ପଞ୍ଚୁବର୍ଣ୍ଣୀ ମୁରୁଜରେ ରଙ୍ଗାଇଥିଲେ ତ ଆଉ କିଏ ରଙ୍ଗ ରଙ୍ଗରେ ରଜଦୋଳିକୁ ସଜାଇଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଆକର୍ଷଣୀୟ ମରୁଜୁ, ରଙ୍ଗୋଲି ଚିତ୍ରରେ ଝଲସି ଉଠିଥିଲା ରେଭେନ୍ସା କଲେଟିଏଟ୍‌ ସ୍କୁଲର ପୁରା ମଇଦାନ ।

ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ ଖବରକାଗଜ ପ୍ରମେୟ ପକ୍ଷରୁ ରଜ ଅବସରରେ କଟକ ସହରରେ ଆୟୋଜିତ “ପ୍ରମେୟ ଗୃହଲକ୍ଷ୍ମୀ -୨୦୨୨” କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି ଖବରକାଗଜ ବିତରକ । ସବୁ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିବେଶରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ପହଞ୍ଚାଇଥାନ୍ତି ।

ତେଣୁ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିବେଚିତ ବିତରକମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନେଇ ପ୍ରମେୟ ପାଳନ କରିଛି ରଜ ମହୋତ୍ସବ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କର ସେତୁ ଭାବେ ବିତରକମାନେ ଗୁରୁଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଉଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଗୃହିଣୀମାନେ ଘର ଓ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱ ନିଭାଇଥାନ୍ତି ।

ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ଅବଦାନ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ପ୍ରମେୟ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ୭ର ଗ୍ରୁପ ଏଡିଟର ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର କହିଥିଲେ । ଗୃହଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ପ୍ରମେୟର ଏଭଳି ପ୍ରୟାସ ଅନନ୍ୟ ବୋଲି ଉପସ୍ଥିତ ଅନ୍ୟ ଅତିଥିମାନେ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts