ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ‘ଜେଲର’ର ଧମାକା, ମେକର୍ସ ଖୁସି ହୋଇ ୩୦୦ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଲେ ସୁନାର ଉପହାର

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 13, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୯: ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜେଲର ଅନେକ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ସାରିଛି। ଫିଲ୍ମ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା କାଲାନିଥୀ ମାରାନ୍, ସନ୍ ପିକ୍ଚର୍ସର ମାଲିକ, ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସୁନା ମୁଦ୍ରା ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଜେଲର ନିର୍ମାତା କଲାନିଧି ମାରାନ ମିଡିଆ ସମୁହ ସନ୍ ଗ୍ରୁପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଅଟନ୍ତି।  ରବିବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ମୁଦ୍ରା ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଶ୍ଳେଷକ ମନୋବାଲା ବିଜୟବାଲାନ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “BREAKING: କଲାନିଥୀ ମାରନ୍ ଆଜି ସୁନା ମୁଦ୍ରା ସହିତ # ଜେଲର ପାଇଁ କାମ କରୁଥିବା ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଛନ୍ତି।”

wp:html /wp:html

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତାକୁ ପାଳନ କରି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ BMW X7 ଏବଂ ପୋର୍ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନେଲସନଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୪ରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନିରୁଦ୍ଧ ରବିଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ନୂତନ ପୋର୍ସେ କାର ଉପହାର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହାର ଭିଡିଓ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ବ୍ୟାନର୍ ସନ୍ ପିକ୍ଚର୍ସର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲ୍ସ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କ୍ୟାପ୍ସନ୍ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, "ବିରାଟ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର # ଜେଲରଙ୍କୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀ କଲାନିଥୀ ମାରାନ ଏକ ନୂତନ ପୋର୍ସେ କାରର ଚାବି ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି।" "ଅନିରୁଦ୍ ଅଫିସିଆଲ୍" ।

ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଅନିରୁଦ୍ଧଙ୍କୁ ତିନିଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବାଛିବା ପାଇଁ ଅପସନ୍‌ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ସଂଗ୍ରହରେ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ନୂଆ ପୋର୍ସେ ଯୋଡିଥିଲେ। ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ପୁତୁରା ଥିବା ଅନିରୁଦ୍ଧ ଜେଲରଙ୍କ ପାଇଁ କାବାଲା, ହୁକୁମ୍ ଏବଂ ରଥମେର ଭଳି ଚାର୍ଟବଷ୍ଟର ଗୀତ ଦେଇଛନ୍ତି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/jawan-fastest-triple-century-on-box-office-collection-day-6/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/jawan-fastest-triple-century-on-box-office-collection-day-6/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.