suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନିଜ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଗଣିଲେ ଜରିମନା

2/12/2020 at 5:32 PM

ଭେପାଳ ୨।୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏକ ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ନିଜକୁ ଦଣ୍ଡିତ କରି ନିଜ ଉପରେ ଜରିମନା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଉଦାହରଣ ଭାବେ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ରାଜଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂହ ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ନେଇ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲ୍ପଲାଇନ୍, ମନରେଗା, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଆଦି ଅନେକ ବିଭାଗର ସମୀକ୍ଷା କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଅନେକ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ସେ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ନିଜ ସହ ଅନେକ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମନା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜକୁ ମଧ୍ୟ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସମୀକ୍ଷା ସମୟରେ ୧୧୪୦ ଅଭିଯୋଗର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସେ ସବୁ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଜରିମନା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ ଜରିମନା ଆକାରରେ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଜମା କରାଯାଇଛି । ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସବୁ ବିଭାଗର ସମୀକ୍ଷା ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ହେବାର ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts