suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବସ୍ ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ : ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଚାଲିବ ୨୩ଟି ଏସି ଡିଲକ୍ସ ବସ୍

18/01/2019 at 6:29 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୮|୧: ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବସ୍‌ ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ  ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଏଣିକି ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୨୩ଟି ଏସି ଡିଲକ୍ସ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ କରିବ । ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଫୁଲବାଣୀ, ରାଉରକେଲା, ଭବାନୀପାଟଣା, ଭଞ୍ଜନଗର, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଭାୟା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ରାଜ ଖରିଆର ଭାୟା ବଲାଙ୍ଗିର, ଗୋରୁ ମହିଶାଣି ଭାୟା କରଞ୍ଜିଆ, ବୁର୍ଲା ଭାୟା ସମ୍ବଲପୁର ଯାତାୟତ କରିବ ଏସବୁ ବସ୍‌ ।

ସେହିଭଳି ଆଗକୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ କୋଲକାତା ଏବଂ ପାରାଦୀପରୁ ବିଜୟଓ୍ବାଡ଼ା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତାୟତ ସୁବିଧା କରିବାକୁ ୪ଟି ଭଲଭୋ ବସ୍‌ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯିବ । ମୋଟ ୨୭ଟି ବସକୁ ୧୬କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଛନ୍ତି ସଦରକାର । ଏହି ଏସି ବସଗୁଡ଼ିକରେ ଫ୍ରି-ଓ୍ବାଇଫାଇ ସେବା, ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜିଂ ସୁବିଧା, ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା, ଭେହିକିଲ୍‌ ଟ୍ରାକିଂର ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହିତ ପାନୀୟ ଜଳର ସୁବିଧା ରହିଛି । ଏହି ଗାଡ଼ି ଗୁଡ଼ିକର ଯାତ୍ରୀ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଟିକେଟ୍‌ ବୁକିଂ କରିପାରିବେ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ନିଗମ ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ କେ.ବି.ସିଂ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts