ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ରାଜ୍ୟରେ ଏତେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହେଉଛି ଯେ ମହିଳା ସାଂସଦ ମଧ୍ୟ ଘରୁ ବାହାରିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି: ବିଜେପି ସାଂସଦ ଦିୟା କୁମାରୀ

13/12/2021 at 5:20 PM

କୋଟା ୧୩/୧୨ : ରାଜସ୍ଥାନ ପଞ୍ଚାୟତରାଜ ନିର୍ବାଚନ ରାଜସଂସଦ ସାଂସଦ ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଦିୟା କୁମାରୀ କୋଟା ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ରାମଗଞ୍ଜ ମଣ୍ଡିରେ ଜନତାଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଦିୟା କୁମାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅତ୍ୟାଚାର ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ସାଂସଦ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ୨ଥର ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଗମ୍ଭୀର ନୁହନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଅପରାଧ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଦିୟା କୁମାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାର ଯୁବକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ମାଫ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଶୃତି ପୁରା କରିନାହାନ୍ତି। ଏପରିକି କୃଷକ ବିଜୁଳି ପାଇଁ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି। ବିଜୁଳି ବିଲ ସହ ସରଚାର୍ଜ ବଢ଼ିବାରୁ ଲୋକେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ସେ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ ଗେହଲତ ସରକାର, ସରକାରୀ ମେସିନାରିର ଦୁରୁପଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

କମ୍ବଲପୁରାରେ ଦିୟା କୁମାରୀଙ୍କୁ ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି। ନିଜର ଦିନିକିଆ ଗସ୍ତରେ ସେ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳ ଭୁଲିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଜେପି ସପକ୍ଷରେ ମତଦାନ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ ବିଧାୟକ ମଦନ ଦିଲାବର, ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଭାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବିଜେପି ନେତା ଓ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ ବିଜେପି ପ୍ରଦେଶ ମହାମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକ ମଦନ ଦିଲାବର କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ହିନ୍ଦୁ ବିରୋଧୀ ଦଳ। ଏହି ଦଳର ନେତା ସାର୍ବଜନିକ ଭାବେ ହିନ୍ଦୁ ବିରୋଧୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୁବକମାନେ ମଦନ ଦିଲାବରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଗଦା ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଗଦା ମିଳିବ ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗଦାରେ ସେ ରାମଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର ଅପରାଧୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫଟେଇବେ।

   Related Posts