oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ବିଜେପି କାଉନସିଲରଙ୍କ କୁତ୍ସିତ କାରନାମା : ଗଧୋଇବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ବୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ ଓ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ

8/12/2020 at 9:50 PM

ବାରମୀର ୦୮/୧୨ : ରାଜସ୍ଥାନର ବାରମୀରର ବାଲତୋରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ଓ୍ବାର୍ଡ କାଉନସିଲର ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିବା ପରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାଉନସିଲରଜଣକ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ପରେ ଉକ୍ତ କାଉନସିଲରଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ତେବେ ପୀଡିତା ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାନ୍ତିଲାଲଙ୍କର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପ​‌ରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ହେଲା ବାଲତୋରାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଓ୍ବାର୍ଡ ନଂ-୧୬ର ଜଣେ ବିଜେପି କାଉନସିଲର ବାରମ୍ବାର ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ।

ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିନେ ହଠାତ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ କାନ୍ତିଲାଲ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ସେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିନେଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖାଇ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ସହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । କାନ୍ତିଲାଲ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାନ୍ତିଲାଲ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ସହିତ ବରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଛି ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି ।   

   Related Posts