AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

RRRକୁ ମିଳିଲା ବଡ ସଫଳତା, ରାଜାମୌଲି ପାଇଲେ ବେଷ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟର ଆୱାର୍ଡ

4/12/2022 at 12:04 PM

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍.ଏସ୍‌ ରାଜାମୌଲି।  ନ୍ୟୁୟର୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମାଲୋଚକ ସର୍କଲ (NYFCC) ର ବେଷ୍ଟ ଆଡଭେଞ୍ଚର ଫିଲ୍ମ ‘RRR’ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି। ସମ୍ମାନଜନକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବା ପାଇଁ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଶୁଅ ଛୁଟୁଛି । ତାଙ୍କର ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନେ ବିଶ୍ଵର ସମ୍ମାନଜନକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଜିତି ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଓସ୍କାର ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ବିଚାର ପାଇଁ ‘RRR’କୁ ନୋମିନେଟ୍‌ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ଆୱାର୍ଡ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ସହ ରାମଚରଣ , ଏନଟିଆଙ୍କୁ ବି ସମ୍ମାନ କରାଯାଉଛି । କାହିଁକି ନା ସେ ବି ଏହି ଆୱାର୍ଡର ସମକକ୍ଷ। ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ପାଇଁ ସଫଳତା ପାଇଁ ଯୁବ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୁ ଲେଜେଣ୍ଡ ପୁରସ୍କାରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ରାମ ଚରଣଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଓସ୍କାର ପାଇବେ କି ନାହିଁ, ସେ କହିଥିଲେ, “ମୁଁ ଏହାକୁ ପାଇଛି କି ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ଆଗକୁ କଣ ପାଇବି କି ନାହିଁ ଜାଣିନି ।

ଭାରତରୁ ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ‘ଆରଆରଆର’ର ପୂରା ଟିମ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କୁ NYFCC ପୁରସ୍କାର ଜିତିବା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ‘RRR ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର’ର ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆମେ କେତେ ଖୁସି ଏବଂ ଗର୍ବିତ ତାହା ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବାକୁ ଶବ୍ଦ ନାହିଁ।

   Related Posts